• جراحی زیبایی بینی

  رینوپلاستی یاجراحی زیبایی بینی، جراحی است که شکل بینی را تغییر می دهد. هدف از انجام رینوپلاستی تغییر شکل بینی یا تغییر عملکرد یا هر دو است

  اطلاعات بیشتر
 • جراحی زیبایی پلک

  بلفاروپلاستی ترمیم افتادگی پلک و پوست اضافی پلک انجام می شود.

  ادامه مطلب
 • جراحی زیبایی بینی

  رینوپلاستی یاجراحی زیبایی بینی، جراحی است که شکل بینی را تغییر می دهد. هدف از انجام رینوپلاستی تغییر شکل بینی یا تغییر عملکرد یا هر دو است

درباره این وبسایت

 

هدف از ایجاد این وب سایت تلاش برای روشن کردن نکاتی در مورد جراحی های پلاستیک و زیبایی است که در حیطه کار جراح پلاستیک قرار دارند. بنابراین هدف نه تنها بیان صادقانه نکات مثبت مربوط به جراحی ها و نمونه های ارایه شده است بلکه بر آنیم که عوارض و نتایج سوء احتمالی اعمال جراحی های پلاستیک را نیز گوشزد نمائیم. البته در این مجال امکان انتقال اطلاعات کلی وجود دارد و ذکر جزئیات امکان پذیر نیست. طبیعی است موارد ارائه شده فقط برای نمونه است و توضیحات بیشتر و بازبینی نمونه های بیشتر را در مراجعه حضوری دریافت خواهید داشت.

 

شماره (10)

 

 • مطالب
 • آخرین اخبار

ابدومینوپلاستی 

ابدومینوپلاستی یک پروسجور جراحی زیبایی با هدف بهبود ظاهر شکم است. در این جراحی پوست و چربی اضافی جدارشکم برداشته می شود و غالباً عضلات جدارشکم هم با سوچور محکم می شوند.این جراحی برای برداشتن پوست اضافی اطراف و زیر ناف، برطرف کردن ضعف جدارشکم و بهبود body image انجام می شود ولی انجام آن با هدف کاهش وزن اشتباه است و این جراحی کمکی به کاهش وزن نمی کند.

ادامه ...

بلفاروپلاستی 

با افزایش سن، پلک ها کشیده می شوند و عضلات حمایت کننده آنها تضعیف می شوند و لذا چربی اضافی بالا و پایین پلک جمع  می شودو موجب حالت پف کردگی پلک می شود.علاوه بر ظاهر پیری، با گذشت زمان حالت پف کردگی پلکها، موجب اختلال در میدان بینایی به خصوص قسمت های محیطی میدان بینائی در بخش های فوقانی و خارجی میدان می شود. بلفاروپلاستی موجب کاهش یا حذف این اختلالات بینایی می شود و ظاهر چشم ها را جوانتر می کند. بلفاروپلاستی معمولاً به صورت سرپایی انجام می شود.

ادامه ...

رینوپلاستی

رینوپلاستی، جراحی است که شکل بینی را تغییر می دهد. هدف از انجام رینوپلاستی تغییر شکل بینی یا تغییر عملکرد یا هر دو است. در ویزیت قبل از عمل، جراح جزئیات ظاهری بینی، وضعیت پوست بینی، وتغییرات مدنظر شما را بررسی می کند. بخش فوقانی ساختمان بینی استخوانی و بخش تحتانی آن غضروفی است. جراحی به طور اولیه غضروف و استخوان را تغییر می دهد و تغییرات پوست ثانویه ایجاد می شود.

ادامه...

 

رینوپلاستی

رینوپلاستی، جراحی است که شکل بینی را تغییر می دهد. هدف از انجام رینوپلاستی تغییر شکل بینی یا تغییر عملکرد یا هر دو است. 

ادامه ...

بزرگ کردن سینه

این جراحی با هدف افزایش اندازه سینه انجام می شود. دراین عمل پروتز در زیر نسج سینه یا زیر عضلات قفسه سینه قرار داده می شود. این جراحی در خانم ها منجر به افزایش اعتماد به نفس می شود.

ادامه ...

لیفت سینه

ماستوپکسی پروسجور جراحی برای تغییر شکل سینه است. در طول این عمل اضافی پوست برداشته می شود و بافت سینه برای حفظ سفتی و موقعیت آن شکل داده می شود. این عمل موجب افزایش اعتماد به نفس شما خواهد شد.

ادامه ...

 
بلفاروپلاستی چیست؟

بلفاروپلاستی چیست؟

بلفاروپلاستی ترمیم افتادگی پلک و پوست اضافی پلک انجام می شود. با افزایش سن، پلک ها کشیده می شوند و...

ادامه مطلب
ابدومینوپلاستی چیست؟

ابدومینوپلاستی چیست؟

تعریف: ابدومینوپلاستی یک پروسجور جراحی زیبایی با هدف بهبود ظاهر شکم است. در این جراحی پوست و چربی اضافی...

ادامه مطلب
رینوپلاستی چیست؟

رینوپلاستی چیست؟

تعریف : رینوپلاستی، جراحی است که شکل بینی را تغییر می دهد. هدف از انجام رینوپلاستی تغییر شکل بینی یا...

ادامه مطلب
Nam tempor libero in

Nam tempor libero in

Curabitur nec nulla vitae elit fermentum eleifend. Nullam nibh enim, dictum quis ullamcorper et, sagittis tempor lorem. Integer et...

ادامه مطلب

خبرنامه